All for Joomla All for Webmasters
Phone: +359 894 87 87 10

Оператор фармацевтично производство с немски език – Германия 447 views5 applications

Вид на договора:  дългосрочен трудов договор с немска компания; пълно работно време; здравни и пенсионни осигуровки по немското законодателство

Top Skills Recruitment” в партньорство с голяма немска компания, предлага дългосрочен договор за работа в югозападна Германия.

Градът, в който ще живеете е разположен край Боденското езеро – едно  от най-живописните кътчета на Германия. Околните хълмове са покрити с лозя и овощни градини и са изпъстрени с множество земеделски селца, а климатът е мек и слънчев.

На тази длъжност ще отговаряте за:

  • Подготовката на технически взискателни производствени съоръжения при спазване на добра производствена практика
  • Надзора на  съоръженията по време на производствения процес
  • Безaварийното функциониране на съоръженията

Задължения:

  • Обслужване и надзор на поточни линии за пълнене и машини за миене на стъклени опаковки, както и отстраняване на неизправности по време на производствения процес
  • Подреждане на неоходимото оборудване
  • Настройване на поточната линия за различни продукти
  • Поддържане и сервиз на поточните линии за пълнене
  • Документиране на проведените дейности в съответствие със стандартите за добра производствена практика
  • Съдействие при оптимизация на проектите, машините и процесите

Умения:

  • Говоримо ниво на немски езикB1 – B2 с оглед безпроблемна комуникация със супервайзора на производствения процес
  • Желателно (но не е задължително) професионално техническо образование като например автомеханик, индустриален, инструментален механик, механик фина механика, механик режещи машини, мехатроник, автомехатроник
  • Предимство са познания по пневматика, програмируеми цифрови контролери и разбиране на техническата функционалност на съораженията
  • Добрите компютърни и MS Office познания са предимство
  • Умение за работа в екип, гъвкавост
  • Готовност за работа на смени

Нашето предложение:

  • Фармацевтична компания с традиции
  • Дългосрочна заетост с реални възможности за професионално развитие в компанията
  • Модерни производствени и работни условия
  • Интензивно въвеждане  в новите задачи директно от колеги и ментори
  • Атрактивно възнаграждение: между 36 000 – 55 000 EUR брутно годишно в зависимост от опита и уменията
  • Допълнителна бонусна система: между 6000 – 8000 EUR брутно годишно в зависимост от смените и постиженията
  • Пълно здравно и социално осигуряване по немското законодателство
  • 30 дни годишен платен отпуск
  • Пакет за релокация (самолетен билет и настаняване)
  • Съобразени с безопасността и здравето условия на труд, различни предложения за фитнес и спорт
  • Инициативи за грижа за децата през ваканцията
  • Фирмени ваканционни къщи

Вие сте с дългосрочни амбиции и ориентирани към бъдещето? Ако смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да получим Вашата кандидатура на АНГЛИЙСКИ или НЕМСКИ език!

  • This job has expired!
Top Skills Recruitment is a talent acquisition company established in 2017 by professionals with years of experience in recruitment within Business Process & IT Outsourcing. Our higher purpose is to find and bring out the best in our candidates so that they can land their dream job and at the same time offer innovative value-added solutions to our clients. Helping companies to find the finest candidates for their job vacancies we operate offices in both Sofia and in Blagoevgrad.
  • License for recruitment services for Bulgaria: № 2399 / 15.11.2017.
  • License for recruitment services for abroad: № 2477 / 12.03.2018.
  • License for administration and protection of personal data issued by the Commission for the protection of personal data: № 432025 / 23.10.2017
Information
  • Address Sofia
Connect with us

Contacts:

Sofia
1000 Sofia, 9 Petar Parchevich Str.
E-mail: info@topskills-bg.com
Mobile: +359 896 7 123 04

Contacts:

Blagoevgrad
2700 Blagoevgrad, 47 Todor Aleksandrov Str., Mall of Blagoevgrad, 2nd floor
Mobile: +359 894 87 87 10