All for Joomla All for Webmasters
Phone: +359 894 87 87 10

Специалист продажби с английски 407 views1 application

Екипът на “Top Skills Recruitment” се състои от млади и комуникативни хора, говорещи различни езици. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Нашият клиент е международна компания с офиси в София, Канада, Израел и Филипините. Фирмата е специализирана в сферата на обслужването на клиенти, като умело комбинира консултирането и продажбите. Компанията предлага имиграционни услуги за хора, които искат да живеят и работят в Северна Америка.

Търсим динамични, амбицирани и ориентирани към продажбите хора, които да се присъединят към международния екип на компанията.

Вашите основни отговорности ще включват:

– Създаване и поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят
– Търсене на потенциални клиенти (в над 200 държави)
– Планиране на дистанционни срещи и представяне на компанията
– Контакт със съществуващи и потенциални клиенти и сключване на сделки, носещи бонуси.

Изисквания:

– Отлично ниво на английски език
– Опит в продажбите или работа по проект, включващ изходящи обаждания, се счита за предимство
– Опит със „CRM“ или „Salesforce“ ще бъде предимство
– Инициативност и умение за убеждаване
– Внимание към детайлите и мотивация за постигане на цели
– Отлични устни и писмени комуникационни умения.

Компанията предлага:

– Пълен работен ден и отлично твърдо възнаграждение
– Мотивираща бонус система (колкото повече продавате, толкова повече получавате)
– Обучение и възможности за развитие
– Приятна работна среда
– Енергичен и дружелюбен екип (съставен главно от млади хора от различни народности)
– Стимулураща музика
– Без нощни смени и работа на българските празници
– Транспортни карти и други придобивки
– Безплатни напитки и храна.

Очакваме вашата автобиография на английски език!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.
Ключови думи: Sales/ Sales Agent/ Customer Support/ Telesales/ English/ Английски

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Top Skills Recruitment is a talent acquisition company established in 2017 by professionals with years of experience in recruitment within Business Process & IT Outsourcing. Our higher purpose is to find and bring out the best in our candidates so that they can land their dream job and at the same time offer innovative value-added solutions to our clients. Helping companies to find the finest candidates for their job vacancies we operate offices in both Sofia and in Blagoevgrad.
  • License for recruitment services for Bulgaria: № 2399 / 15.11.2017.
  • License for recruitment services for abroad: № 2477 / 12.03.2018.
  • License for administration and protection of personal data issued by the Commission for the protection of personal data: № 432025 / 23.10.2017
Information
  • Address Sofia
Connect with us

Contacts:

Sofia
1000 Sofia, 9 Petar Parchevich Str.
E-mail: info@topskills-bg.com
Mobile: +359 896 7 123 04

Contacts:

Blagoevgrad
2700 Blagoevgrad, 47 Todor Aleksandrov Str., Mall of Blagoevgrad, 2nd floor
Mobile: +359 894 87 87 10